اخبار › تئاتر دانشگاهی نفس تئاتر امروز ایران است
۲۶ شهريور ۱۳۹۸

در افتتاحیه نمایش میمون عنوان شد: تئاتر دانشگاهی نفس تئاتر امروز ایران است

به گزارش روابط عمومی تئاتر مولوی؛ نمایش میمون به کارگردانی و نویسندگی وحید رهجو و حسین ملکی 24 شهریورماه در مرکز تئاتر مولوی با رونمایی از پوستر خود آغاز به کار کرد. نمایش میمون که در بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به روی صحنه رفته بود از 24 شهریورماه تا 10 مهرماه در سالن کوچک مولوی ساعت 20 میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

بر اساس این گزارش در افتتاحیه این نمایش علی اصغر دشتی کارگردان تئاتر با اشاره به همکاری صمیمانه کارگردانان جوان این نمایش برای خلق این اثر اظهار داشت: ساختن و همکاری گروهی در تئاتر دانشگاهی بسیار ارزشمند است و هربار که به تالار مولوی آمده ام از دیدن نمایش های این مجموعه بسیار خوشحال شده ام و این موضوع نشان از این دارد که در این اوضاع نابسمان تئاتر هنوز تئاتر دانشجویی به عنوان نفس تئاتر و فضایی که آدم ها کنار همدیگر برای ساختن وقت می گذارند، همچنان ادامه دارد.
کارگردان نمایش نامبرده در ارتباط با نمایش میمون بیان کرد: این نمایش از لحاظ محتوا و موضوعی که دارد بسیار قابل توجه است و همچنین مورد مطالعاتی و مستندی که این نمایش بدان میپردازد در جامعه امروز ایران بسیار حائز اهمیت است. برای خلق این اجرا تلاش پژوهشی گسترده ای انجام شده است تا نمایش میمون بروی صحنه رود.
گفتنی است نمایش میمون در ارتباط با بیماری ایدز و چالش های آن در جامعه می باشد


علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش « میمون » همه روزه -به جز شنبه ها- در ساعت 20:0 به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان،