اخبار › "مایکلسفکی" با سه اجرای ویژه در تئاتر مولوی به کار خود پایان داد
۱۳ شهريور ۱۳۹۸


به گزارش روابط عمومی تئاتر مولوی، نمایش "مایکلسفکی" به کارگردانی و نویسندگی حسین ناظمیان پور 12 شهریورماه پس از دو بار تمدید برای آخرین بار در سالن اصلی تئاتر مولوی به صحنه رفت و به کار خود پایان داد.

این نمایش که به عنوان اثر برگزیده پنجمین جشنواره نمایش نامه خوانی تئاتر مولوی معرفی شده بود از 20 مرداد تا 12 شهریور میزبان علافه مندان تئاتر دانشجویی بود و با استقبال مخاطبان و هنرمندان به کار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در این نمایش بازیگرانی همچون علیرضا مؤیدی (مهمان از گروه پارکینگ)، فرشید ناصری(مهمان از گروه پارکینگ)، طیبه پاکدل، شایان افشردی، مریم روشنی، حسین ناظمیان پور، علیرضا ساوه درودی(مهمان از گروه پارکینگ) و علیرضا زنده دل به ایفای نقش می پردازند.

همچنین از دیگر عوامل این نمایش می توان به بهروز ساریخانی (دستیار کارگردان)، دامون بُستاک (مدیر صحنه)، نگین مهدی پور (منشی صحنه)، حسین ناظمیان پور (طراح صحنه)، فاطمه نوروزی (طراح گریم)، بهروز ساریخانی (طراح نور)، حمید حمیدی (طراح پوستر)، سروناز آذرباد (طراح لباس)، سارای مطلبی و رادمان قبادی (گروه تولید)، سیامک ابراهیمی (مدیر روابط عمومی) و حسین امینی، نگین مهدی پور (اپراتور نور و صدا) اشاره کرد.