اخبار › نمایش «سرگذشت باور نکردنی دن کیشوت، ملانصرالدین، هدهد و دیگران در سرزمین عجایب» در تئاتر مولوی
۲۶ آذر ۱۳۹۸

نمایش«سرگذشت باورنکردنی دن کیشوت، ملانصرالدین،هدهد و دیگران در سرزمین عجایب» در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود. 

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش«سرگذشت باورنکردنی دن کیشوت، ملانصرالدین،هدهد و دیگران در سرزمین عجایب»نوشته و کارگردانی آرمان طیران از 27 آذرماه در مرکز تئاتر مولوی اجرا می شود. 

بر اساس این گزارش، این نمایش هرشب-به جز شنبه ها- ساعت 18:30 و مدت زمان 55 دقیقه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود. 

گفتنی است در این نمایش که تهیه کنندگی آن را سجاد افشاریان برعهده دارد، علیرضا اخوان، کمال امید، وحید انجامی پناه، فاطمه بستامی، الهه تنهایی، محمدرضا جعفری، عرفان حیدری، سیما خزاعی، محمد ابراهیم خلیلیان، کیومرث دیلمقانی، سید محمد پارسا رضوی، ستایش زینلی، حامد سوری، سحر صفریان، مهرانا عیسی پور، حمیدرضا کاویانی، شیما کریمی، مینا محمدبیگی، اسفندیار میمند، حامد مبردی، الهه نورانی ایفای نقش می کنند. 

از دیگر عوامل این نمایش نیز میتوان به دستیار کارگردان:محمدرضا جعفری، طراح لباس: آرمان طیران، : فاطمه میرگرفمی،  نیلوفر محزون،: ندا صالح نژاد،: امین سیار،: سالار نجفیان اشاره کرد. 

علاقمندان برای دیدن این نمایش می توانند از طریق سایت تیوال و یا پایگاه اینترنتی مرکز تئاتر مولوی به آدرس www.molavitheater.ir نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.